New Wine Winterconferentie 2021

De New Wine Winterconferentie 2021 gaat door, ook in Delft bij de IMK!

De afgelopen jaren is een groeiende groep uit onze gemeente betrokken geraakt bij New Wine en misschien heb je je weleens afgevraagd wat die mensen daar nu doen met elkaar…

Vanwege en dankzij corona is er een uniek situatie ontstaan, om vanuit het comfort van je eigen huis iets mee te maken van New Wine via de New Wine winterconferentie. Want naast de drukbezochte zomerconferentie organiseert New Wine in het winterseizoen een mini-conferentie over mooie thema’s.

Samen deelnemen vanuit de IMK

Nu is het natuurlijk mooi om alleen al het programma te volgen, maar nog mooier is het natuurlijk om dat met elkaar te doen. Dus als je je aanmeldt dan krijg je ook verbinding met andere deelnemers uit onze gemeente. Zodoende kunnen we na een lezing even na praten over wat we ervan vonden, even doorpraten of zelfs samen bidden. Daarnaast organiseren we een muzikaal “live” intermezzo en ontvang je een gratis verrassing-lunchpakketje!
Vul het formulier in, zodat we contact kunnen leggen met degenen die op 6 maart de conferentie gaan volgen. We denken aan een gezamenlijke chat-groep en we zullen een aantal Zoom-momenten organiseren om met elkaar door te praten. Zie het als de wandelgangen bij de conferentie. Om dit te kunnen organiseren hebben we wat gegevens van je nodig

Thema

Wat staat je te wachten? Hieronder vind je een beschrijving van het onderwerp en hoe je de winterconferentie kan meemaken.

Thema: Vergeving en innerlijke genezing
Sprekers: Philip Troost en Agnes Huizenga
Waar: livestream vanuit de Westerkerk in Ermelo
Wanneer: zaterdag 6 maart, 10:00 – 15:30 uur

Net als andere jaren is er een complete conferentie met worship, onderwijs en gebedsministry! Je kunt het programma online volgen via een livestream vanuit de Westerkerk in Ermelo en Immanuelkerk Delft. Mocht je meer informatie zoeken, kijk dan op www.new-wine.nl/winterconferentie