Historische gegevens

Lijst van predikanten die de gemeente dien(d)en

Naam Van Tot
Ds. J. van der Schaft juli 1946 augustus 1952
Ds. J.F. de Weger maart 1953 augustus 1966
Ds. A.N. Hendriks februari 1967 augustus 1972
Ds. B. Grätz mei 1974 september 1983
Ds. M. van Veelen september 1987 mei 2004
Ds. A.S. van der Lugt februari 2006 heden
Ds. J. Roosenbrand september 2012 heden

Grootte van de gemeente per 1 januari

Jaar Aantal Jaar Aantal Jaar Aantal Jaar Aantal
2000 460 2007 485 2014 655    
2001 436 2008 483 2015 709    
2002 437 2009 491 2016 747    
2003 423 2010 514 2017 776    
2004 415 2011 556 2018 765    
2005

438

2012 598        
2006 456 2013 619