Contact

Kerkgebouw

Immanuelkerk
Schoemakerstraat 1
2628 VH Delft

Telefoon: 015 - 256 86 50
Postadres: Postbus 691, 2600 AR Delft

Predikanten

Ds. Simon van der Lugt
Oude Veiling 41, 2635 GK Den Hoorn
Telefoon: 015 - 262 43 92
E-mail: simonvanderlugt@gmail.com

Ds. Hans-Jan Roosenbrand
Werkkamer: Louise de Colignystraat 136, 2641 GX Delft
Telefoon: 06 - 411 204 81
E-mail: jroosenbrand@solcon.nl
Weblog: www.hansjanroosenbrand.nl

Evangelist onder de moslims

Sylvador Abdelrahman
Telefoon: 070 - 345 23 47
E-mail: sylvador@live.nl
Weblog: http://libertychurch.eu/sylvador-abdelrahman

DelftProject

Ds. Simon van der Lugt
Telefoon: 015 - 262 43 92
Ds. Hans-Jan Roosenbrand
Telefoon: 06 - 411 204 81
www.delftproject.nl
www.facebook.com/delftproject
E-mail: info@delftproject.nl

Kringen:
Marlies van Dooren
e-mail: marliesvandooren@ziggo.nl

Coördinatie gastheren

Winand Derks
Telefoon: 015 - 212 31 28

Scriba / Administratie

Mirjam Nachenius
E-mail: scriba@gkvdelft.nl

Boekhouder kerk

Jan Willem Verwoerd
E-mail: administratie@gkvdelft.nl
Bankrekeningnummer kerk voor bijdrage en giften: NL43INGB0000450975

Diaconie

E-mail: diaconie@gkvdelft.nl
Bankrekeningnummer diaconie voor giften: NL06RABO0313454477 t.n.v. Diaconie Geref. Vrijgem. te Delft

Gebruik / huren van ruimte Immanuelkerk

Hilde de Jong
E-mail: beheerIMK@gkvdelft.nl

Webteam

Jos Seldenthuis / Joan Belder
E-mail: admin@gkvdelft.nl

Nieuwsberichten

Nieuws voor de website kun je aanmelden via het mailadres nieuws@gkvdelft.nl. Geef even duidelijk aan of het nieuws publiek is of alleen gericht op de gemeente. Het webteam zet het nieuws dan zo snel mogelijk online.

Verdere vragen

Wanneer je meer wilt weten over onze gemeente of over een van de activiteiten, neem dan gerust contact met ons op. Dit gaat het meest eenvoudig via info@gkvdelft.nl. We zullen je bericht binnen enkele dagen beantwoorden.